cz

U Pihulky - bižuterie

U Pihulky - bižuterie

Zdravím Vás na tomto svém profilu :o))), opět od 1. 4. 2014 :o))), tedy po čtyřleté pauze.

Jmenuji se Iveta, ale říkají mi Iv nebo Pihulka. Jsem tvořilka a baví mě to. Na mém profilu se toho od jeho vzniku hodně změnilo. Jak mi to umožńuje zdraví, vracím se postupně ke všem technikám tvoření, které mi jsou milé. Na počátku to bylo pletení z papíru, později jej nahradily přírodní materiály, nyní se vracím k vyšívání a zkouším plstit suchou jehlou. Techniky kombinuji a dle nálady se věnuji té, či oné. Ráda zkouším nové techniky, materiály, zkouším pro mne nepoznané. Na profilu najdete výrobky z polymerů, chirurgické oceli, mědi, korálků, vyšívané, plstěné ...............

Co Vám mohu nabídnout?
Vždy se snažím vyrobit něco "nového", takového, co těžko najdete v jiném obchůdku nebo v obchůdcích i mimo vůbec. O tuto svoji tvorbu bych se s Vámi ráda podělila prostřednictvím mnou vyrobených dekorací, užitných mís a košů, šperků a doplňků..... Vždy se snažím, aby byl výrobek precizně vypracován a Vám dlouho sloužil, by jedinečný, nevšední a přeci elegantní a vkusný :o))))

Zbožíčko budu postupně doplňovat :o). 

Zboží zasílám prostřednictvím České pošty. Nezasílám na dobírku. Kvalitní zabalení je z mé strany samozřejmostí v rámci kompletní spokojenosti. Při koupi více ks zboží je poštovné, pokud je to nutné, navýšeno dle tarifů České pošty. Osobní odběr v Pardubicích je po předběžné domluvě možný. Při objednávce více zboží - úprava poštovného předem. Potřebujete zboží druhý den - využijte službu balík do ruky nebo balík na poštu. Ceny poštovného byly, bohužel, navýšeny dle zdražení České pošty. Děkuji za pochopení. Poštovné u zboží na Slovensko je minimálně Kč 150,-,dle platných tafirů vychází většinou Kč 250,- a více.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.