cz
Podpořte PRODEJ SVÝCH VÝROBKŮ

4.4.2013 | POTVORA Fintiva

 

TIPY, JAK VÍCE ZVIDITELNIT A ZPROPAGOVAT SVÉ ZBOŽÍ NA POTVOR.CZ

 

 

DOPORUČTE své zboží

  • Nabízíme prodejcům umístění zboží   na hlavní stránce v  "DOPORUČUJEME" za 10 Kč/ den.
  • BONUS: Prodejci, kteří často reklamu v "DOPORUČUJEME" využijí budou přednostně prezentováni na našich facebookových stránkách! 

CHCETE MÍT SVÉ ZBOŽÍ ZA HLAVNÍ STRÁNCE?

CHCETE MÍT SVÉ ZBOŽÍ NA NAŠICH FACEBOOKOVÝCH STRÁNKÁCH?

KLIKNĚTE NA  "DOPORUČIT" U VAŠEHO ZBOŽÍ!  Více ZDE

 

Vytvářejte VÝBĚRY

Výběr je seskupení 12 výrobků, které se zobrazí na hlavní stránce. Vyberte 12 zajímavých výrobků a mezi nimi  1-2 vaše výrobky a to tak, aby společně ladily barevně nebo tématicky. Nejlepší výběry jsou každých 10 hodin vybírány na hlavní stránku. Výběr vytvoříte kliknutím na VYTVOŘIT VÝBĚR (na hlavní stránce vpravo nad výběrem)

 

Vytvářejte TRENDY

 

TREND je seskupení 5 výrobků, kterými ukážete ostatním, co je "IN", co se teď nosí a co se k čemu hodí. Váš TREND mohou ostatní uživatelé označit "TO SE MI LÍBÍ". 10 nejlepších TRENDŮ (s největším počtem "to se mi líbí") se bude zobrazovat na hlavní stránce. V NEJLEPŠÍCH TRENDECH může být trend až 3 dny - takže, když bude mít Váš trend dostatek "TO SE MI LÍBÍ", může být až 3 dny vkuse vidět na hlavní stránce. Budete-li pravidelně vytvářet TRENDY, které se budou ostatním líbit, můžete se stát NEJLEPŠÍ TRENDAŘIAutoři Trendů s celkovým největším počtem "TO SE MI LÍBÍ".

 

Přehled Trendů jednotlivých prodejců uvidíte i v jejich profilech. Své trendy uvidíte i v horním osobním menu " moje aktivity".

 

Topujte své zboží

V pravidelných intervalech 6 hodin můžete vybrat nějaké své zboží a to TOPOVAT =  posunout ho v dané kategorii (například Šperky) na přední pozici, takže bude více vidět.

 

Doporučte vaše zboží na Facebooku

Dejte své zboží sdílet na váš facebookový profil (stačí u vašeho zboží kliknout na facebookové ikonky pod fotkou), fotografie vašeho zboží s odkazem do vašeho obchůdku se zobrazí všem vašim přátelům na facebooku.


Pište POTVORblogy

napište zajímavý článek o vás, o vašem zboží o čemkoliv ... připojte tam odkaz na své zboží, fotografie vašich výrobků... Blogy můžete vkládat ZDE.


Vložte návod

Návody jsou hodně navštěvovaná rubrika, vytvořte svůj návod s odkazem na vaše zboží u nás...Návody můžete vkládat ZDE.


Dávejte si výrobky, prodejce, kteří vás zaujmou do oblíbených

oni si toho všimnou a půjdou se zase podívat na vás, vždyť i ostatní prodejci si mohou koupit vaše zboží.


Založte si klub na téma, které vás zajímá

podpořte se navzájem v klubu, poraĎte si, dejte si tipy. Domluvte se na vzájemné podpoře a společném organizování soutěží, vytváření blogů...

Vyzkoušejte zboží zlevnit

Neprodává se nějaké zboží po dlouho dobu? Zlevněte jej. (tlačítko ZLEVNIT  najdete u daného výrobku - zlevňovat můžete až po 30 dnech od vystavení) - zlevněné zboží bude označeno: Sleva X% a bude automaticky zařezeno do kategorie "SLEVY AKCE", kde si jej kupující lehce najdou...

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Komentář od uživatele Dekorka 8.2.2019 19:56:51

Ráda bych zviditelnila své výrobky na Facebooku, ale bohužel pod mými fotkami se žádné ikonky nezobrazují, řádka je prázdná a to u všeho zboží. Kde je chyba?

Komentář od uživatele evacernoskova 24.3.2018 17:55:36

Omlouvám se, ale u předchozího dotazu se mi vloudila chyba, která nejde opravit (taky chyba). Takže znovu: Kolik vlastně stojí placená služba "Doporučit" na den? Je to 20 Kč nebo 10 Kč?

Komentář od uživatele evacernoskova 24.3.2018 17:52:46

V "Nápovědě" se dočítám, že placená služba "Doporučit" stojí 230 K4 na den. Zde se dočítám, že stojí 10 Kč na den...?

Komentář od uživatele POTVORA Fintiva 5.11.2013 14:57:50

Klardzana: nejsou žádná omezení ( i když platí, že přednostně bude vybrán VÝBĚR, kde nebude více zboží od jednoho prodejce...) - když se tam to tlačítko "přidat do výběru" nezobrazí, tak klikněte na F5 na klávesnici - patrně jste otevřela dříve obrázek než dala pokyn k vytváření Výběru, tím F5 se stránka zaktualizuje...:-)

Komentář od uživatele Klardzana 29.10.2013 19:46:34

Chtěla jsem se zeptat, jestli je u výrobků nějaké omezení pro vkládání do výběrů. U většiny výrobků se mi tlačítko "vložit do výběru" vůbec nezobrazuje. Totéž s trendy. Může to být prohlížečem? (Nicméně staré nepoužívám.) 

Komentář od uživatele POTVORA Fintiva 5.4.2013 22:15:59

Tinart: já jsem ti to tam dopsala...:-) Semtam máme "mouchy", většinu chyb dělají staré prohlížeče, ale my to musíme doladit, aby to fungovalo dobře všude....:-)

Komentář od uživatele Tinart 5.4.2013 20:53:38

Tak jsem právě vytvořila výběr, který jsem pojmenovala Už se moc těšíme a zobrazje se z celého popisu jenom "U" Plačící

Komentář od uživatele krajinel 5.4.2013 16:25:05

bezva nové funkce ,ale chybí mi smajlík palce nahoru Mrkající