cz
UKONČENO: SOUTĚŽ - Nejlepší seznam pro Ježíška!

6.11.2013 | POTVORA Fintiva

VÝSLEDKY SOUTĚŽE:

Celkem soutěžilo 81 uživatelů (17 napsalo komentář přímo k soutěži a zbytek poslal odpověď formulářem na email)... Všichni měli spoustu skvělých a hlavně výborně odůvodněných přání :-)... Moc děkujeme všem soutěžícím... A koho jsme nakonec vybrali?

 

VYHRÁVÁ:

 • Ivana Račáková

 • Barakuda

 • Romaana

  A tohle přání od Ivanky Račákové se mi líbilo nejvíce :-):

  ......Pod stromeček bych si přála něco na krk, většinou tam mám jen 3 děti, i když dobrovolně, a veškerou starost o domácnost. Moc se mi líbí náhrdelnik: drátkovaný s růženínem od Evcak, je něžný a elegantní.

   

   

 Grautulujeme! A dárek zasíláme poštou! :-)

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Na minulé Vánoce jsem si přála značkovou Dolly sukýnku, vysoké chlupaté boty a červenou koženou aktovku na lejstra ...

Dostala jsem: "vychytanou" webkameru, nejnovější handsfree sadu do auta a "vymakané" profilampy na focení... 

 

Mám nejúžasnějšího přítele na světě...., ale letos raději sepíšu SEZNAM PRO JEŽÍŠKA...:-)  Zdá se mi totiž, že bez seznamu Ježíšek trochu "tápe"...:-)

SEPIŠTE SI TAKÉ SVŮJ "SEZNAM PRO JEŽÍŠKA"!

3 NEJLEPŠÍ "SEZNAMY" ODMĚNÍM!

 

Soutěž:

Není potřeba registrovat se!

 1. Najděte si na našich stránkách zboží, které by vám udělalo jako dárek na Vánoce radost :-).
 2. Napište mi, který ten dárek od kterého prodejce a proč by se vám na Vánoce nejvíce líbil. 

Tři z vás, kteří vytvoří nejzajímavější "SEZNAM PRO JEŽÍŠKA"  s konrétním dárkem od nás (název zboží, jméno prodejce a odůvodnění, proč právě tento dárek), získají Kuličkové pero s USB flash diskem v hodnotě 400 Kč. Obecné odpovědi bez konkrétně uvedeného zboží a konkrétního prodejce neberu! :-) 

 

SVÉ ODPOVĚDI PIŠTE DOLŮ DO KOMENTÁŘŮ nebo ZDE (není potřeba registrace)

 

JAKÉ PERO S USB FLASH DISKEM MŮŽETE VYHRÁT? 

Kuličkové pero s USB flash diskem v hodnotě 400 Kč

Vysoce kvalitní kuličkové pero plus nejmodernější USB flash disk 2 GB.  Jedná se o USB flash disk z nové generace pro dlouhodobou archivaci dat: videa, obrázky, textové, grafické dokumenty, zálohování dat apod. Jednoduše odstraníte stříbrný uzávěr na zadní straně pera k použití USB flash disku. Vaše data vždy po ruce - je to tak jednoduché!

 

Pravidla soutěže:

Soutěžit smí každý uživatel portálu Potvor.cz, který splní pravidla této soutěže. Podmínkou soutěže je "napsat Ježíškovi" - který dárek od kterého prodejce a proč by se vám nejvíce líbil. Odpovídá se do kontaktního formuláře ZDE nebo dolů do komentářů.

Soutěž bude ukončena 24.11.2013.

Portál Potvor.cz si vyhrazuje právo ze soutěže vyloučit uživatele, kteří nebudou dodržovat pravidla soutěže nebo budou porušovat pravidla užívání Potvor.cz. Výherci budou zveřejněni po ukončení soutěže na portálu Potvor.cz a výhra jim bude zaslána poštou.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Komentář od uživatele Barakuda 23.11.2013 23:12:38

Milý Ježíšku!

Po roce tě  opět zdravím a píšu dopis s přáním. No je jich vlastně víc Smějící se.Kromě nové knížky od Moniky Brýdové a Lunaparku od Stephena Kinga bych si přála Adventní svícen od kuka, protože ten, který pletla naše Adélka z novinových ruliček, by náš malý kočičí miláček asi zdemoloval. Kuka tam má svícnů víc, je to ten ve tvaru spirály. Pak bych si přála soupravu Číči s černými kožíšky a svítícíma očkama, vypadají totiž jako náš již zmíněný kocourek. Výrobcem je Made in Čičiland a určitě miluje kočky. A ještě bych chtěla tašku miluju Paříž, k té by se hodil i poukaz na zájezd, co říkáš? Tašku ušila galajana a zájezd sežeň, kde chceš :) .

Zdraví a na dárky se těší Jana

PS: Tu tašku bez zájezdu nechci

Komentář od uživatele Marcela303 18.11.2013 22:42:31

Milý Ježíšku, tak už tady zase máme čas objednávek na splněná vánoční přání. Jako každý rok si přejeme něco hmotného a také něco nehmotného. To nehmotné přání psát nebudu, budu tajně doufat, že se splní. Určitě dám pak vědět, jestli se vyplnilo. 

A jako každý smrtelník mám také hmotné přání. O Vánocích chci malinko lenošit a to lenošení si představuji s dobrou knížkou Pošetilý osud od renaticky. Každá knížka si zaslouží být jako v bavlnce a tu splňuje Stříbřitě modrá symfonie (uBorůvky). Co by to bylo za knihu bez úžasné záložky?  Paličkovaná záložka - modrá - od Ivetka67 se mi jeví jako skvělý doplněk na pohlazení stránek.

Ježíšku, jestli se mi přání nevyplní, nevadí, stejně tě budu mít pořád ráda. Tak zase za rok Nevinný

 

Komentář od uživatele Zanetkach 15.11.2013 13:47:28

Drahý Ježíšku,

vzhledem k tomu, že jsem se loni přes Vánoce stěhovala, tak Ti ještě jednou veeeelmi děkuji za krásné praktické dárky jako sadu vařeček, talířů nebo hrníčků. Hezky jsem se o tyto věci starala a opečovávala je a tak myslím, že si letos zasloužím něco, co by bylo jen pro mé vlastní potěšení a co by mi udělalo hrozně velkou radost (a bude to velmi nepraktické a zbytečné, jak by řekl můj partner Usmívající se).

A abych Ti to usnadnila, tak mám konkrétní přání a to kabelku "Sandra Paris Beige and Pink" od Lucoto, protože v naprosto stejném motivu Paříže mám už peněženku a peněženka s kabelkou by přece měly ladit, ne? Nevinný

Moc Ti děkuji, věřím, že tu kabelku pod stromečkem vážně najdu, protože jsem byla mooooooc hodná :)

Komentář od uživatele PosPol 14.11.2013 12:20:08

Ahoj Ježíšku,

já bych si moc přála tento stromeček od kramářky:http://www.potvor.cz/obchod/ptaci-strom-5-serik-rezervace-68577.html.

Ale není to pro mě, já už dárky nepotřebuju, ale pro mojí mamku. Loňské Vánoce byly šílené, protože propadla jedné ze závislostí, ale měla dost síly a odvahy se z toho dostat, takže jsem na ní hrdá a určitě si zaslouží něco krásného, protože věřím, že letošná vánoce budou stokrát lepší:-)

Komentář od uživatele Tlustoch911 13.11.2013 19:10:08

Milý Ježíšku,

pokud mi chceš přinést něco, co by mi udělalo véélikáánskou radost, tak by to byla kabelka se sovičkami od uživatele Lucoto (kabelka Bagbi Owl on branch grey I). Zaprvé - miluju kabelky!Usmívající se Zadruhé - vlezlo by se tam spoouusta věcí (na velikost záleží Mrkající) a za třetí - sovičky by mi připomínaly, abych na nic nezapomněla, abych  všechno přinesla/odnesla. Někdy totiž sem tam zapomenu...kéž bych měla pamatovák jako sovy.

Ale pokud by se Ti sovičky nepodařilo sehnat do hejna, aby jsi je mohl nechat po stromečkem, byly by supr náušničky ve tvaru avokáda od uživatele Monysa, protože jsou opravdu originílní a avokádo je zdravé a mňanky. Musela bych se držet, abych si nekousla S vyplazeným jazykem

 

Předem Ti, Jěžíšku, děkuji. Byla jsem tento rok moc hodná, snad jsi to viděl!Smějící se

 

Komentář od uživatele Dracek89 12.11.2013 21:39:07

Milý Ježíšku,

po mnoha zkušenostech s tvou osobou (ne vždy příjemných) jsem se pro jistotu rozhodla napsat Ti "kratičký" seznámek mých přání:

- loňské přání už se mi splnilo - hezký, milý chlap s tmavě hnědýma kukadlama (jen růžovou mašli na sobě tedy neměl, ale tento maličký detail jsem ti už odpustila Usmívající se)

- a teď aby mezi námi nedocházelo ke komunikačnímu šumu, bych si moc přála velmi praktický komunikační polštářek od KOOS a protože jsem pro každou srandu - tak ve verzi Dnes ano a Dnes takySmějící se

Jinak doufám, že se tento rok budeš obtěžovat dárky donést až do obýváku (jeden rok, si mi je totiž schoval na balkoně a já mám dodnes trauma při pomyšlení na hromadu dárků pod stromkem, kde ani jeden nebyl můj Smějící se) a nerada bych chytila rýmičku, až bych si pro ně ve sváteční sukýnce skákala.

S pozdravem Tvá odběratelka dárků,

Terezka

Komentář od uživatele Zlatičko Miuska 12.11.2013 13:28:32

Milý ježíšku,

nejvíce ze všeho bych si přála více času na tvoření. Vlastně alespoň nějaký, protože mám 2 pracovní úvazky a na tvoření nemám ani chvililinkuPlačící a je mě z toho smutno. Ve skříni zahálí jehlice, háček krabice přízí a 3 krabice s korálkama. Šicí stroj jsem při stěhování radši nechala u kamaráda. Až poneseš večer dárky tak si na mě vzpomeň. Zlobila jsem jenom trošičkuNevinný.

P.S. Chameleon na krk od Wou by se šikl.Mrkající

Komentář od uživatele Fortis 11.11.2013 22:27:54

Milý Ježíšku,

Asi bych měla začít tím jak jsem byla celý rok hodná, ale to bych už od začátku kecala a Ty to víš. Takže Ti nebudu mazat med kolem pusy a budu doufat v to, že i normální lidi, kteří občas chybují, jsou hodni Tvé pozornosti. :-) 

Pokud stále pokračuješ ve čtení, je to dobré znamení a teda přejdu rovnou k věci. Pod stromeček bych si letos moc přála náušnice "Koníci" od Esmevero,  ty jsou báječné. Kamarádka ví jak moc se mi líbí tento styl a tak mi na narozky koupila jedny v podobě lemura. No ale našim pejskům se taky moc líbily (byli u nich dřív než já, pošťák spletl pro koho je balíček určený), a než jsem se stačila znich nadšeně radovat byly rozcupované na tisíc kousků, zbyl jenom jeden ocásek (ten jsem si nechala na památku) :-(. A aby tito koníčci nebyli sami, a možná také proto, že jsem koňařka, kabelce Sandra Horses 3 od Lucoto nemůžu odolat. Je prostě originální a nádherná. A také nesmím zapomenout na čestného člena rodiny, yorkshirského teriéra (typický pes ke koním :-)), který většinu dne stráví v mé posteli na mém oblíbeném polštáři. Potřebovala bych pro něj náhradní objekt a Polštářek - Pes přítel člověka V je perfektní. To by měl aspoň imaginárního kamaráda.

Toť vše. Myslím že to není nijak přehnané a alespoň jeden dáreček bys mi mohl letos přišoupnout. Každopádně Ti moc děkuji a budu se těšit. 

 

 

Komentář od uživatele samema 11.11.2013 12:31:55

Milý Ježíšku,

zamilovala jsem se do práce s polymerovými hmotami,nemůžu se toho nabažit a proto bych si pod stromeček přála kurz na zvonečky a zvonečkové náušničky od Saffron Addict,a když už jsem v tom tak by mě moc potěšil nějaký ten povlak na polštářek od Maxi,která je mooooc šikovná a její povlaky jsou prostě boží :-D

Děkuji moc za vyslechnutí a budu se těšit :DDD

Komentář od uživatele mamča 10.11.2013 23:20:21

Milý Ježíšku,

už dlouho si brousím zuby, na nějakou FuFu kabelku, ale tento týden se mi jeden zlomil a druhý odštípl. Takže bys mi, milý Ježíšku mohl udělat radost kabelkou z nové kolekce FuFu- VAAKTO26. To je velikost hodná silné ženy. Noo a kdyby se ti chtělo, tak bych brala jakýkoliv náhrdelník s drakem od Veverky. Mezi námi, jeden mám objednaný, ale draků a dárků není nikdy dost, však to znáš :) Děkuji předem Rozpačitý.

Komentář od uživatele PHochmannova 10.11.2013 15:08:55

Milý Ježíšku,

hrozně bych si přála prstýnek Z lásky.. (karneol) od znojmačky. Obdivuji jeho tvar a miluji karneol. Další věcí, kterou jsem si tu zamilovala je Kytarový set od Larenty. Už od dětství miluji hudbu a zvuk kytary. Poslední věcí je Vintage steampunk náhrdelník od Anna Baretta design. Tenhle náhrdelník mě upoutal hned jak jsmeho uviděla :) Nemohla jsem z něj odlepit oči a přála jsem si, aby mi visel na krku! :)

Obdivuji práci lidí, který umí tvořit šperky, různé modní a vytové doplňky a tak dále. Sama jsem na tyhle ruční prace levá :D Ráda bych někdy něco takového také zkusila a tyhle výrobky by mi mohly dodat inspiraci.

Děkuji za cokoliv, co mi přineseš, protože já jsem skromná žena :D :)

P.S.: Bylo velice těžké si vybrat ze všech výrobků jen tři, protože všechny věci jsou tu nádherné a originální!

Komentář od uživatele jessynka 10.11.2013 14:40:15

Milý ježíšku

Mě se strašně moc líbí pletené výrobky ale bohužel na ruční práce jsem naprosto levá. Moc bych si přála nějakou pěknou pletenou čepičku, šálu, nákrčník a pončo. Bohužel ani ve svém okolí nemám žádnou šikulku, která by mě to upletla. Nejvíce by mě asi potěšila souprava nákrčníku+čepice LUNARE 2 od AMU, tato soupravička je naprosto úžasná a moc by se mi od tebe ježíšku líbilo ji dostat. Od této slečny, paní, dámy - prostě šikulky se mi líbí i ta modrá soupravička, ale jakožto manželka rybáře bych více využila barvu zelenou, proto volím tuto. I když vím předem, že stejně jako všechny předešlé roky nic nedostanu, tak jeden nákrčník by jsi pro mě ježíšeku schovat mohl, už si jej přeji druhý rok. Navíc by ses už mohl nade mnou smilovat a aspoň jednou za 40 let mi přinést dáreček, abych poznala jaké to je něco od někoho dostat. Ale asi moc zloím :-D tak mám smůlu, tak třeba až k padesátinám? noo uvidíme, třeba i k té 40cítce. Ale ježíšku zas to nepřežeň, vždyť víš že na to nejsem zvyklá, tak abych neměla šok :-D

http://www.potvor.cz/obchod/souprava-nakrcniku-cepice-lunare-2-32811.html

Komentář od uživatele Romaana 8.11.2013 23:17:30

Milý ježíšku...

Moc by se mi líbil,roláček nebo pončátko od šikulky Drahuli,,,myslím,že už si konečně zasloužím holčičí dárek...

(Možná to sem nepatří),,,jednou jsem dostala láhev rumu,a náhradní baterii do kamery,,,byla jsem dojatá celé vánoce....hezký den RomanaSmějící se

Komentář od uživatele PBD 7.11.2013 13:25:18

Milý Ježíšku:)

 

Celý rok jsem byla tak strašně hodná až jsem sama sebe nepoznávala:)
Jako ne že bych Ti do toho chtěla kecat -ale mohl by jsi mi tedy donést výrobek jménem "Harmonika malá" od výrobce "nicolasadam" - a prč zrovna tohle? Protože je to rpostě fakt vooooostej "dizajn" :) Ale teda doufám,že po náhlednutí do takové peněšženky mě nebudou pálit očíčka od slz beznaděje protože tam nic nebude;):D
Ježíšku,jak už jsem psala- byla jsem hodná až to pěkné nebylo - tak funguj ;):) :)

Komentář od uživatele Tankas 7.11.2013 13:16:41

Mě by se líbil náhrdelník s drakem od Veverky, čím větší tím lepší. Ten šperk je úžasný a taky kolegyně v práci by "padly na zadek"...:-)

Komentář od uživatele 1002 7.11.2013 13:13:55

Zdravím,tak mě by se nejvíce líbil tento dárek :)
http://www.potvor.cz/obchod/hodiny-z-lp-zelena-opus-69434.html
hodiny z LP zelená Opus/SEIR

 

Teda mě se líbíé skoro všechny tyhle vinilové hodiny:) Ale vybrat se má jeden,tak jeden:)
A proč se mi líbí? No kdo na ně mrkne,tak mu to bude jasné..ale dobře,napíšu to :)
Líbí se mi protože jsou originální a přitom zapadnou témeř do každého interiéru..Líbí se mi,protože vinil je prostě klasika..a v neposladní řadě mám rád když někdo recikluje věc,která slouží dál i když uplně jinak než zamýšlel výrobce:)
Takže Ježíšku,už Ti tikaj hodiny -čin se jako vždy:) A jestli si to zasloužím? určitě,mám na to svědky;):)
Hezký den všem a Vánoce podle představ:)
PS -Nestresujte se sháněním dárku -bavte se tím:) Výsledek je stejný jen se k němu dohrabete daleko příjeměji:)

Komentář od uživatele Ivuš 7.11.2013 10:36:17
 • FuFu kabelka chlupatá s červenými růžemi od Fufu design
 • Kabelka Bagbi London od Lucoto

S Fufu kabelkou bych dělala parádku a Lucoto bych naplnila pracovními papíry a notebookem... a myslím, že tímto by se můj Ježíšek vyčerpal a nekoupil by mi už giga balení pracího prášku jako loni...:-)