cz

Z hlubin - Modrý kyanit

380,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
62,- Kč
109,- Kč

Popis

Autorský cínový náhrdelník vyrobený z bezolovnatého zdravotně nezávadného cínu s příměsí stříbra.

Do obdélníkové konstrukce, která je opticky rozdělena na tři části, je usazen surový modrý kyanit (disthen) z Brazílie. Spodní část šperku zdobena kapičkami cínu, připomínající bublinky v moři, střední část hladká a klidná jako mořská hladina, v horní části vytvořeny čáry evokující sluneční paprsky.

Šperk je oboustranný, obroušený a ošetřený antioxidantem na cínové šperky.

Nabízím zavěšení na bavlněné voskované šňůrce s karabinkou (délka 45 cm) nebo na saténové černé šňůrce (délka dle přání).

Rozměr šperku: 5,5 x 2,2 cm

Kyanit je vynikající pro naladění a meditaci. Přináší klid a vyrovnanost a funguje jako výkonný vysílač a zesilovač vysokofrekvenčních energií, čímž podněcuje duševní schopnosti společně s intuicí. Díky své schopnosti naladit se na kauzální rovinu dokáže kyanit vyvolávat projevy duchovní energie v podobě myšlenek. Tento krystal nabízí spojení s duchovním průvodcem a vyvolává soucit. Dokáže uzemňovat duchovní vibrace, což navozuje stav duchovní integrity a dospělosti. Umožňuje vyvolání vzpomínek na sny a přináší léčivé snění. Modrý kyanit posiluje hlas, léčí krk a hlasivky. Je užitečný pro umělce vystupující na veřejnosti a pro řečníky.

Vhodný pro znamení: Střelec, Vodnář, Ryby, Blíženec

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.