cz

Velká sada Odstíny růžové

199,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
84,- Kč

Popis

Sada do vlasů - čelenka + 2 sponky + 2 gumičky

Čelenka univerzální velikosti, kovový základ potažený atlasovou stužkou. Bohatý květ poskládaný z organzy (průměr květu cca 10 cm, výška cca 4 cm), zdobený korálkem a pestíky nebo korálky, začištěný filcem.

Kovové sponky - cvakačky, pukačky s barevným motivem, doplněné kvítkem z organzy, zdobené korálkem. Barva sponky vždy ladí s barvou kvítků. Kvítek je na sponce pevně připevněn, začištěn filcem. Průměr kvítku cca 4,5 cm. Rozměr sponky: délka 4,5 cm, horní šířka 1,5 cm.

Gumičky doplněné organzovým kvítkem zdobeným korálkem nebo perličkou. Kvítek je na gumičce pevně připevněn, začištěn filcem. Průměr květu cca 5 cm.

Na fotce je čelenka Odstíny růžové (od višňové, přes malinovou, až po světlounce růžovou) a s ní sladěné sponky i gumičky. Vy si ale barvu vyberte dle svého vkusu.

Pro inspiraci můžete nahlédnout do kategorie Brože a Čelenky na kovu, kde najdete spoustu květů. Na přání k čelence a sponkám mohu vyrobit i brož nebo náramek.

Každý kus je originál a může se mírně lišit od předchozího.

Cena za 1 sadu - t.j. 1 čelenka na kovu + 2 sponky cvakačky + 2 gumičky.

Vyrobím na zakázku, zpravidla do druhého dne, maximálně do týdne. POKUD CHCETE JINOU BARVU, napIšte mi to do poznámky v objednávce.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.