cz

Tulipán - labradorit

580,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
60,- Kč
120,- Kč

Popis

Cínovaný šperk je vytvořen z kabošonu labradoritu IA kvality. Kámen má labradorescenci po celé ploše, zářící ze všech stran, ve zlatých, medových, zelenkavých a modrých odlescích. Kámen v úhlopříčce měří 3,5*2,5 cm.

Celkově šperk měří 7,5 cm na výšku a 3,5 cm na šířku.

Šperk byl patinován, leštěn a ošetřen antioxidantem.

Zavěšen je na kvalitní černé kulaté kůži, délky 43 cm + prodlužovací řetízek, zapínání je na karabinku. Lze vyměnit za náhrdelníkovou černou lankovou ocelovou obruč se šroubovacím uzávěrem. Obruč má průměr 15 cm, dobře přilne ke krku, takže neodstává. Stačí připsat do objednávky.

Labradorit: Některé prameny uvádějí, že labradorit obsahuje hvězdný prach a ono světlo, které vyzařuje ze svého nitra je lehounká hvězdná mlha, kterou do něj vložili andělé ...

Labradorescence je mnohobarevný třpytivý světelný jev, který vzniká odrazem světla od vnitřních struktur labradoritu.

Pro svůj opalizující vzhled může být přiřazen všem energiím, planetám a elementům. Je to vysoce mystický a ochranný kámen, vnáší světlo do života, je kamenem esoterického vědění, zasvěcuje do tajemných mystérií, podporuje rozvoj intuice, přináší nové myšlenky, odstraňuje negativní energie, potlačuje strach, nejistotu, zbytky starých zklamání, posiluje víru v sebe, uklidňuje příliš aktivní mysl, proniká ke kořenům myšlení, vyvolává potlačované vzpomínky na minulost, přináší sílu a vytrvalost, je kamenem proměny a pomáhá nám v době životních změn.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.