cz

Souprava...Mandala sebeodpuštění a svobody.

210,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
50,- Kč

Popis

Mandala znamená kruh nebo dokonce magický kruh.

Mandaly jsou staré jako lidstvo samo, mandala je nadkulturním symbolem jednoty a rovnováhy vyskytující se ve všech dobách, kulturách i náboženstvích. V mandalách se potkává barva (ženská energie) a tvar (mužská energie). To vše dohromady utváří harmonický celek nesoucí určitou energii, která během práce s obrazcem působí na duši pozorovatele.

Zelená
Symbolizuje růst, nový začátek a rozvoj. Díky svému uklidňujícímu účinku je zelená vhodná pro nervózní a cholerické lidi. Podporuje také koncentraci a schopnost pamatování. Je barvou čtvrté čakry, barvou listů na stromech, trávy, luk a volných prostranství. Je blahodárná už jen pohledem, je barvou klidu. Má vztah k sebepoznávání, abychom věděli, jací skutečně jsme. Vede nás do našeho vnitřního prostoru, pomáhá nám odpustit si. Když přijmeme sebe, přijmeme i druhé. Dává pocit svobody a přináší klid a mír, má velký smysl pro spravedlnost (nekritizovat, neposuzovat). Na druhé straně nám pomáhá vytvořit si svou hranici prostoru pro sebe i pro druhé, nebo když máme dojem, že jsme tlačeni do kouta. Uvolňuje staré záležitosti, které vláčíme ve svém srdci, poznání přichází z nitra, pomáhá pochopit a přerůst. Aktivuje v nás vnitřní léčebné procesy.

Modrá
Všeobecný význam této barvy je klid, mír, uvolnění a vyváženost. Je barvou páté čakry. Modrá uklidňuje, ochlazuje a podporuje vnímání.Je chladnou barvou, emoce zde již nezasahují, je barvou důvěry. Odevzdáváme se vyššímu vedení.
Fialová
Fialová barva symbolizuje změnu. Je to barva inspirace, mystiky a magie. Je barvou sedmé čakry.
Náušnice mají průměr 2 cm.
Přívěsek - lůžko s pevným průvlekem.Vnitřní průměr lůžka 3 cm , 4.5 x 4 cm (vnější rozměr).

Motiv je výrazný , ostrých barev , které neblednou pod lehounkou , pružnou a odolnou i při pádu epoxy čočkou . Bižuterní kov je v barvě starostříbra bez niklu . Řetízek je dlouhý 50 cm, zavírání klasickou karabinkou , možno na přání upravit délku.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.