cz

Přívěsek - TURMALÍN - růžový - tepaný - hypoalergenní chirurgická ocel

550,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
65,- Kč

Popis

Tepaný přívěsek "TURMALÍN" - vyrobený ručně z chirurgické oceli, celý tepaný s odrátkovaným, větším krystalem drahokamu - turmalín (kámen úspěchu-růžový). Vhodný pro alergiky

Délka přívěsku (včetně zavěšení-háčku) cca 5cm.

K přívěsku je možné zakoupit obruč nebo řetízek (v nabídce mám více druhů řetízků).

Turmalín

Užití: energie, klid, léčení, radost, obchod, peníze, láska

Vlastnosti: energie, planety a elementy dle barevného odstínu. Je v mnoha ohledech jedinečný kámen, nemá nikdy nepříznivý účinek, působí ve prospěch svého majitele a přináší mu radost, pohlcuje negativní vibrace, odstraňuje stres, zlost, strach, je ochranným šamanským kamenem. Propojuje, čistí a harmonizuje čakry, odstraňuje bloky z aury, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Napomáhá pochopení sebe sama i druhých, zvyšuje sebedůvěru, nezávislost a pomáhá získat nadhled nad rozčilujícími situacemi.

Léčebné využití: je účinný léčitel těla i duše, zvyšuje imunitu, léčí dětská onemocnění, příznivě působí na srdce a páteř, usnadňuje porod, pomáhá při dyslexii.

Růžový turmalín - receptivní kámen, přiřazen planetě Venuši a elementu vody. Přitahuje lásku, přátelství, učí nás moudrosti a soucitu, léčí kůži, srdce, plíce a endokrinní žlázy.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný-drží stálý tvar, hypoalergenní-vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

Objednávku odesílám v termínu, který je psaný u výrobku - až po připsání platby na účet. Termíny nejsou u všech výrobků stejné.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.