cz

Přívěsek SPIRÁLY S LABRADORITEM - tepaný - hypoalergenní chirurgická ocel

330,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
59,- Kč

Popis

Přívěsek "SPIRÁLY S LABRADORITEM" - drátkovaný přívěsek, vyrobený ručně z chirurgické oceli, celý tepaný s minerálem - labradorit (odlesk do modra).

Vhodné pro alergiky

Délka přívěsku (včetně závěsu) cca 4,3cm

V nabídce mám více druhů zavěšení (obruč nebo řetízky), které si k přívěsku můžete zakoupit.

LABRADORIT

Vlastnosti: pro svůj opalizující vzhled může být přiřazen všem energiím, planetám a elementům. Je to vysoce mystický a ochranný kámen, vnáší světlo do života, je kamenem esoterického vědění, zasvěcuje do tajemných mystérií, podporuje rozvoj intuice, přináší nové myšlenky, odstraňuje negativní energie útočící na auru, potlačuje strach, nejistotu, zbytky starých zklamání i z minulých životů, posiluje víru v sama sebe, uklidňuje příliš aktivní mysl, rozbíjí iluze a proniká ke kořenům myšlení, vyvolává potlačované vzpomínky na minulost, přináší sílu a vytrvalost, je kamenem proměny a pomáhá nám v době velkých změn.

Léčebné využití: léčí nachlazení, revmatismus, ulevuje napětí při menstruaci, upravuje rovnováhu hormonů, metabolismus, odstraňuje stres, snižuje krevní tlak, hledá a léčí příčiny nerovnováhy.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný-drží stálý tvar, hypoalergenní-vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

Objednávku odesílám v termínu, který je psaný u výrobku - až po připsání platby na účet. Termíny nejsou u všech výrobků stejné.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.