cz

Přívěsek ANDĚLSKÉ POSELSTVÍ - TURRITELLA - tepaný - hypoalergenní chirurgická ocel

319,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
59,- Kč

Popis

Tepaný přívěsek "ANDĚLSKÉ POSELSTVÍ - TURRITELLA" - vyrobený ručně z chirurgické oceli, celý tepaný, drátkovaný s odrátkovaným kamenem-turritella (fosílie). Vhodný pro alergiky

Délka přívěsku (včetně zavěšení-háčku) cca 4,8cm.

K přívěsku je možné zakoupit obruč nebo řetízek (v nabídce mám více druhů řetízků).

Turritella

Užití: ochrana, energie, odvaha

Vlastnosti: turritella je fosílie, která má schopnost prodlužovat délku života svého majitele. Je typická ochrannými schopnostmi a podporuje proudění energie vně i uvnitř těla. Turritella je také využívána při meditacích, protože dokáže vyvolat vzpomínky na minulé životy. Prohlubuje životní moudrost a všechny poznatky získané v minulosti pomáhá využít v budoucnosti. Ochraňuje před nebezpečím a strachem.

Léčebné využití: turritella dokáže skvěle odstranit únavu a usnadňuje vstřebávání živin a vitamínů. Účinně působí proti problémům spojených se stárnutím. Podporuje činnost žlučníku a žaludku. Blahodárně působí na kůži a pomáhá odstranit vyrážky, ekzémy, svědění a další kožní problémy.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný-drží stálý tvar, hypoalergenní-vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

Objednávku odesílám v termínu, který je psaný u výrobku-až po připsání platby na účet. Termíny nejsou u všech výrobků stejné. 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.