cz

Pozdrav od moře

522,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
62,- Kč
109,- Kč

Popis

Autorský cínový náhrdelník vyrobený Tiffany technikou. Na výrobu cínových šperků používám vysoce kvalitní měkkou pájku, bezolovnatý zdravotně nezávadný cín s příměsí stříbra a postříbřené a pocínované bižuterní dráty. Náhrdelník je obroušen, patinován, vyleštěn a ošetřen antioxidantem na cínové šperky, čímž mu dává lesk a impregnuje ho.


Šperku dominuje větší čistě bílá mušle, která je zavěšena na rozvětvené drátkové konstrukci zdobené cínovými placičkami, mezi nimiž najdete korálky houbového korálu. Byly vybrány korálky v barvě písku, okru a tmavého karmínu, které krásně doplňují barvu mušle a evukojí tak plážovou a přímořskou atmosféru.


Zavěšení: bavlněná voskovaná šnůrka s karabinkou a prodlužovacím řetízkem – černá barva – délka 50 cm
Velikost mušle: cca 4 x 4 cm
Velikost šperku: 8 x 7,5 cm

Houbový korál je silným ochranným kamenem. Chrání před nehodami, násilím, dodává rozum, prozíravost, odvahu a moudrost. Posiluje smysl pro krásu a tvar i schopnost bránit se nepříznivým vlivům. Díky svému složení je ochráncem kostí, zubů, nehtů a vlasů. Zvyšuje energii a životní síly. Posiluje srdeční činnost a vše, co souvisí s krví. Mírní bolesti, léčí deprese. Vhodný zejména pro Raky, Štíry a Ryby.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.