cz

Náhrdelník Janina

450,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
65,- Kč

Popis

Autorský náhrdelník s přívěskem s obdélníčkem korálu, vytvořený náročnou technikou wire wrapping z drátků z nerezové oceli. Velikost přívěsku je 4 x 3 cm. Je zavěšený na nerezový kuličkový řetízek, dlouhý 46 cm. Je opatřený prodlužovacím řetízkem. Do soupravy lze doplnit náušnicemi a náramkem Janina.

Nerezový drátek vyhovuje většině alergiků (podobně jako chirurgický drát - osteofix) a díky své tvrdosti odolá i běžnému dennímu zacházení. Šperky vyrobené z oceli nekorodují, dají se omývat ve vodě a vystavovat povětrnostním vlivům.  Díky pečlivému zpracováním jde o šperk, který je tvarově stálý a jeho životnost je velmi dlouhá. Vydrží Vám krásný dlouhá léta.

Korál je silným ochranným kamenem (kosterním pozůstatkem).  Chrání před nehodami, násilí, otravou, lupiči, posedlostí a neplodností (především u žen). Korál pochází ze dvou řeckých slov "dcera moře". Způsobuje u svého majitele vnitřní změny. Vyhání pošetilost, nervozitu, strach, depresi, vražedné myšlenky, paniku a noční můry. Dodává rozumu, prozíravosti, odvahy a moudrosti. Vyvolává klidný spánek a zahání rozrušující sny. Je-li věnován dítěti jako dar. zajistí jeho budoucí zdraví. Nemluvňata nosí korálový přívěsek k utišení bolesti při prořezávání zoubků. Též zajišťuje dítěti silnou ochranu. Přitahuje lásku a štěstí.

Rak, Ryby

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.