cz

Náhrdelník Cissi

450,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
65,- Kč

Popis

Originální přívěsek s velkým tromlovaným valounkem jemně žlutého citrínu. Je vyrobený náročnou technikou wire-wrapping ndrátu z nerezové oceli. Velikost přívěsku je 3,5 x 3 cm. Je zavěšený na nerezovém řetízku, dlouhém 46 cm - lze upravit.
Ušlechtilý nerez je atestovaný, netečný materiál. Neodírá se, nešpiní, neoxiduje, nemění svou barvu, nepodléhá povětrnostním vlivům. Nevadí mu ani styk s vodou. Vyhovuje většině alergiků (podobně jako chirurgický drát - osteofix) a díky své tvrdosti odolá i běžnému dennímu zacházení. Ve srovnání se stříbrem je nesrovnatelně pevnější a vzhledově stálejší. Nevyžaduje další údržbu. Díky pečlivému zpracováním jde o šperk, který je tvarově stálý a jeho životnost je velmi dlouhá. Vydrží Vám krásný dlouhá léta.
Citrín je kamenem štěstí, hojnosti a prosperity, zbavuje nočního strachu a předchází nočním můrám, zvyšuje tvůrčí schopnosti, přináší majiteli teplo a energii, čistí čakry, zesiluje intuici, rozptyluje negativní energie dodává sebedůvěru a pozitivní myšlení. Středověk mu přisuzoval schopnost učinit svého majitele roztomilým a oblíbeným. Chránil na cestách.
Lev, Panna, Býk, Blíženci

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.