cz

Kozí louka

109,- Kč
4 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
60,- Kč
170,- Kč

Popis

Mýdlo Kozí louka vás svým složením zavede na provoněnné a rozkvetlé stráně plné léčivých a zdraví prospěšných rostlinek a volně pasoucích se koz z Jáňova Dvora. Z vybraných darů přírody, tak obsahuje to nejcenější - za studena lisované oleje z brutnáku lékařského a světlice barvířské. Důležitou složkou je i čerstvě nadojené mléko od šťastných koz a pečlivě vybraná směs esenciálních olejů, připomínající právě rozkvetlou letní louku. Vše krásně doplňují jemné sušené květy vřesu obecného.

Mýdlo je vhodné pro všechny typy pleti, obzvláště pro suchý typ pleti. Vyživuje pokožku a udržuje ji v dobré kondici. Navíc krásně voní a díky kozímu mléku je mýdlo velmi jemné a pečující s bohatou pěnou a nádhernou vůní.

Esenciální olej vanilka s typicky teplou, násládlou vůní dokáže odbourávat každodenní stres.

Esenciální olej levandule má osobitou sladce bylinnou, jemnou a lehce květinovou vůni. Je všestranně zklidňující, hojivý a analgetický na pokožku.

Esenciální olej palmarosa má příjemnou vůni a úžasné antiseptické a protiplísňové účinky. Odstraňuje depresi a nespavost, má zklidňující účinky.

Mýdlo je vyráběné metodou za studena a doba zrání na dřevěných roštech je 5 týdnů. Je ručně krájené, prosím tedy o toleranci v drobných hmotnostních odchylkách.

Obsah: 95 g +- 5%

Složení INCI: Sodium Olivate (olivový olej), Aqua (voda), Sodium Cocoate (kokosový olej), Sodium Palmate (palmový olej), Goat Milk/
Caprae Lac (kozí mléko) , Sodium Shea Butterate (bambucké máslo),
Sodium Safflowerate (olej ze světlice barvířské), Borago Officinalis Seed Oil (brutnákový olej), Calluna vulgaris (vřes), Lavandula Angustifolia Oil (esenciální olej levandule, Vanilla Planifolia Flower Extract (esenciální olej vanilka), Cymbopogon Martini Oil (esenciální olej palmarosa), Citrus Grandis Seed Extract (výtažek z grepfruitových jader).

Kozí louka je sezonní produkt závislý na čerstvém kozím mléku, které dostáváme od koziček v době, kdy mléko nepotřebují pro svá kůzlátka.

Používáme jen čistý palmový tuk z kontrolovaného ekologického zemědělství. Olejové palmy, ze kterých pochází tento tuk, rostou na plantáži, která nevznikla vykácením tropického pralesa.

Dodáváno zabalené viz. obrázek

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.