cz

kniha Reportáž psaná na fidorce

199,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
75,- Kč
130,- Kč

Popis

Autorka Libuše Hornová věnovala do našeho obchůdku svou knížku, která právě vyšla, a určitě vám zlepší náladu. Humoristický román o ženě, která se řítí životem jako kometa se svou početnou smečkou psů a ostatních zvířat. Autorka je tak trochu magnetem na průšvihy, které ovšem zvládá díky svým pevným nervům, nezdolné energii a smyslu pro humor naprosto bravurně, takže vám dodá sebedůvěry, vtipu a nadhledu, ať už jste nyní v pohodě, nebo čelíte průšvihům vlastním. Knihu doplňují půvabné a vtipné ilustrace Veroniky Dudové.

Pokračování úspěšného humoristického románu Hlavu vzhůru, prostředníčky ještě výš nás tentokrát z velké části zavádí do továrny na sladkosti, kde autorka brigádně působila, ale též na Ukrajinu, kam se vydala na dovolenou. A samozřejmě k tomu patří i vydatně zážitků s její velkou zvířecí smečkou a dvěma dospívajícími dcerami. Úsměvně vtipné čtení lehce plyne v pohodovém duchu a čtenáři často ani nedojde, že autorka s hlavou vzhůru překonala rozvod i zvládla splatit dluhy, aniž by ztratila smysl pro humor a životní elán.

Veškerý výtěžek z prodeje jde na potřeby zvířat v našem útulku. Na jejich podporu totiž vznikl celý náš charitativní krámek - abychom mohli hradit jejich operace a veterinární péči o ně, jakož i náklady spojené s ubytováním a umisťováním do nových rodin. I malá pomoc je pro nás významná!

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.