cz

Granátové Srdce (3) *** 7 přání Lásky ***

Granátové Srdce (3) *** 7 přání Lásky ***
vyprodáno

Popis

Objednáváte si konkrétní ks dle vyobrazení... je vyroben při Úplňku

Vystaven Certifikát, dárkově baleno

Vhodný k PC, do kabelky, na noční stolek, jako dárek pro milovanou osobu... na oltářek...

Obsahuje: Křišťál, 7x český granát

více druhů kovových špon ( větší procento mědi )

Tento orgonitek nosíme u sebe pro dodání energie a ochranu Lásky, má 7 magických granátků / 7 přání Lásky

Je velmi krásné/dekorativní /plné něhy. Celé čiré... s odlesky granátků

Velikost 3,5 x 3,5 x 2,5 cm - hmotnost 30g

Podrobný popis bude přiložen.

SRDÍČKO s granáty - tento osobní orgonitek je určen pro toho, kdo potřebuje zvýšit pocit štěstí a spokojenost, dodat energii/vitalitu - funkce má stejné jako každý orgonitový výrobek/eliminuje elektromagnetické záření a geopatogenní zóny - můžeme ho nosit u sebe, položit si ho na noční stolek, mít ho v blízkosti PC nebo na pracovní stůl....nebo darovat tomu, koho milujeme... Rozsah do 5 až 7 m - dle vnímavosti majitele.

Granát - magický symbol lásky - velmi výborný pomocník pro uvolnění našich skrytých přání a potřeb z podvědomí - snadněji se s jeho pomocí vyjadřujeme a projevujeme emoce...podporuje a aktivuje naši sexualitu...zadíváním se do jeho záblesku se uvolní naše potřeby...

Granát - kámen síly a energie - také lásky / emocí na vyšší úrovni

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru, nejúčinější léčivý polodrahokam. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka země...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, urychluje léčení všech nemocí, dodává nám energii, vitalitu...celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády.

******************************************************

Proč si tento orgonitek pořídit?

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

Jak si vybrat ten správný pro sebe?

Vždy použít vlastní intuici - něco vás zaujme : barva, tvar, třpytivý záblesk v orgonitku, vnímavější vidí v seskupení špon bytosti, zvířátka..., obliba polodrahokamu, vnitřně již tento první krok při výběru dává předpoklad, že napojení bude rychlejší.

Každý orgonit obsahuje více druhů kovových špon s krystalem křišťálu ( zesilovač ), mohou být přidány různé druhy polodrahokamů ( dle programování ), čirá pryskyřice bez příměsí.

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahradí odbornou lékařskou péči a nedokáže zázraky.

Před odesláním každý výrobek nabíjím vlastní energií.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.