cz

FuFu KABELKA GO4REZ1

1 690,- Kč
1 ks
7 dnů
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
120,- Kč
129,- Kč
220,- Kč

Popis

Luxusní kabelka v menším provedení: originální design a dostatečně velký úložný prostor díky širokému bočnímu dílu. Kabelka provlečená přes paži z vás udělá elegantní dámu, potřebujete-li mít volné ruce, stačí kabelku zavěsit pomocí nastavitelného ucha na rameno nebo křížem jako "pošťák". Vhodná ke kostýmku i k riflím.

Kabelka je z pevného syntetického materiálu v sytě červené barvě s patinou připomínající kvalitní onošenou kůži. Přední díl kabelky je dvouvrstvý, kdy horní červená vrstva je členěna na 3 díly, které jsou v krajích prošity. Spodní vrstva je černá a je vidět v místě členění a tím se vytváří zajímavý 3D efekt. Na předním díle kabelky je umístěno nerezové logo. Kabelka má černý lem. Zadní díl a boční díl kabelky je červený bez ozdob.

Kabelka má rozměry: 24 cm x 21 cm. Přední a zadní díl kabelky je vyroben z pevného syntetického materiálu o tloušťce 2-3 mm, který skvěle drží tvar kabelky. Kabelka je opatřena uchem s kulatým průřezem. Boční díl kabelky je široký 12 cm a je výroben z velmi kvalitní čalounické koženky. Dostatečně široký boční díl kabelky vytvoří opravdu velký úložný prostor uvnitř kabelky. Kabelka má uvnitř na zadním díle kapsu a je vypodšívkovaná velmi kvalitní saténovou podšívkou. Zapínání je na zip. Kabelka má odnimatelné výztužné dno na suchý zip. Díky vyztužení dna drží kabelka skvěle svůj tvar a díky možnosti dno vyjmout, můžete svou kabelku velmi úsporně sbalit na cesty tak, že nezabere skoro žádné místo..:-)

Kabelka se dá nosit přímo v ruce, přes paži nebo s připínacím uchem, které je součástí dodávaného zboží. Délka ucha je nastavitelná (maximální délka ucha cca 130 cm). Ucho se upevní ze stran kabelky do pevných kroužků pomocí karabin. Ucho vám umožní nosit kabelku křížem (jako pošťák :-)) nebo zkrácením její nastavitelné délky jakkoliv přes rameno. Ucho je vždy barevně sladěno s bočním dílem kabelky, kovové komponenty na uchu jsou ve stříbrné barvě.

A TEĎ NĚJAKÉ TO TECHNICKÉ SHRNUTÍ:

Rozměr kabelky 24 cm x 21 cm.

Šíře bočního dílu kabelky 12 cm

Venkovní materiál Polyvinylchlorid a Polyuretan

Vnitřní materiál - Polyester

Venkovní materiál je skvěle omyvatelný vodou.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.