cz

Brož či knoflík "Stromy"

249,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
60,- Kč
150,- Kč

Popis

....... originální, romantické, jemné, inspirované přírodou.....

Velký vyšívaný knoflík, brož, má sloužit jako ozdoba. Ozdoba na svetřík, klobouček, šátek, šálku, kabelku či tašku.... je to na Vás.

Knoflík je potažený kafe-late, béžovo-hnědým filcem, na kterém je následně ručně vyšit motiv stromů. Motiv je vyšit tak, aby mohl být podložen látkou v jiné barvě a působil více plasticky (vícevrstvá výšivka). Koruny stromů jsou poskládány z kousků odstřižků zelených filců a v nich je vyšita koruna stromu, která je dále doplněna "zelenými listy". Knoflík je originální, jedinečný, plastický a lehký. Výšivka přesahuje na boční strany knoflíku. Má kovové spodní přišití a v průměru 4 cm. Spodní kovová část má nerezavějící úpravu. Na spodní straně knoflíku je přišroubován také brožový můstek. Lze odšroubovat. Je na Vás, jak ozdobu použijete. Knoflík nebo brož?

Výrobek je ošetřen proti povrchovému špinění nano impregnací. Ochranná vrstva působí dlouhodobě, zabraňuje usazování vody, mastnoty a nečistot na povrchu. Při klasickém praní je nutno ji cca po 4 praních opakovat.

Při nutnosti praní doporučuji jemné praní nebo odpárat a znovu přišít, brož odejmout.

Barevnost se může mírně lišit dle nastavení obrazovky.

Děkuji, že nekopírujete moje zboží.

Cena za tento kus.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.