cz

Achátová zvonkohra * EX s odstíny šedé 2 * Strom Života

Achátová zvonkohra * EX s odstíny šedé 2 * Strom Života
vyprodáno

Popis

Tato nabídka: skladem

Délka 60 cm

Luxusní výběr plátků, nádherné barvy - šedé odstíny až antracit

Je sestavena ze 7 ks achátových plátků * 7 ks Stromů Života s velkým korálkem Achátu s Křišťály, nad každým plákem Achátu jsou také přidány korálky Křišťálu

Achát - od středověku je pokládán za kámen zdatnosti a síly, nosil se jako amulet dlouhověkosti a úspěchu. Velmi komunikativní kámen...Také mu je přisuzována schopnost přitahovat majetek. Je velmi vhodný při odstraňování jedovatých látek z prostředí kde se pohybujeme i z potravin.

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru, nejúčinější polodrahokam. Zesilovač a aktivátor energie - přes křišťálek nám dodává energii, vitalitu, životní sílu. Paměťová buňka země...

*

Zvonkohra z polodrahokamů harmonizujuje naše obydlí - můžeme jí využít i jako pracovní dekoraci k aktivaci a dodání energie.

Je-li zavěšena blízko otopného tělesa v místnosti - jemně pocinkává - rozkmitává ji stoupající teplý vzduch...

Nejkrásnější je zavěšena v přírodě - kde jí prosvěcuje sluníčko a vánek rozcinká - ve venkovních prostorách/pergoly, domovní zátiší apod.

Prostor - kde je zavěšena projasňuje, svojí energií čistí a nabíjí, aktivuje tok energií - její něžný zvuk nás zklidňuje.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.