cz

Merlini

Merlini
Novinky/sdělení:
19.12.2018 1:05:09
Krásné vánoční svátky a jen dobré dny a lidi kolem Vás v novém roce přeji všem slušným lidem...
Další novinky...

DÁRKY K NÁKUPU nad 399,- Kč / bez poštovného / náramek přátelství, malé náušnice nebo anděl /druh

podle skladových zásob dárků již zhotovených /. Nad 1000,-Kč / bez poštovného / dostanete 2 různé dárky*  

 

 

 

 

Katalog autorských motivů obsahuje již 600 mandal a přes 1000 ostatních. Pro pracovní vytížení se zahraničními zakázkami nelze v obchodě umístit všechny druhy zboží, proto připravuji on-line katalog, kde bude možné vybrat si motiv v dané variantě druhu šperku / materiálu rovnou na zakázku za stejnou cenu 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

All copyright Merlini©2018 


  

 

 

 

 

 

 

 

 

AUTORSKÝ NÁVRH VLASTNÍ - kresba, malba, grafika ap. Motivy zásadně "nehledám"po internetu. Máte tak záruku, že šperk ode mne neporušuje ničí autorská práva.

MALÉ SÉRIE zaručují, že budete originální a nestane se tak, že si Vaše kamarádka koupí jinde stejné zboží, vyráběné po tisících.

VAŠE OBJEDNANÉ ZBOŽÍ vytvářím ve většině případů, ale vždy v identické podobě, až po úhradě / vyjímkou jsou šperky z přírodních minerálů /. Jde o všeobecně, hlavně k přírodě, šetrnější metodu, než je výroba na sklad. O své právo vrátit zboží do 14 dnů bez udání důvodu ale v žádném případě nepřicházíte.

MATERIÁL - zdravotně nezávadný materiál, neobsahující škodlivé látky /popis dodavatele materiálu /nebo materiál s povrchovými úpravami, které zdravotní nezávadnost zaručují. Alergikům doporučuji nerezovou ocel.

1/ NEREZOVÁ OCEL - Stainless Steel,  obecné ozn. chirurgická ocel = druhy austenitinických nerezových ocelí, ze kterých se vyrábějí chirurgické nástroje a používají se také ve šperkařství = především jakosti 304 a 316L, si zachovávají velmi dlouho svou krásu a lesk a jsou oblíbené pro své vlastnosti :  Šperky z nerezové oceli jsou zdravotně nezávadné, zachovávají si velmi dlouho svou krásu a lesk a jsou velmi oblíbené pro své vlastnosti při běžném používání a prostředí : jsou vhodné i pro většinu alergiků- neoxidují, nečernají, nešpiní - velmi odolné proti odření či jinému poškození - lesklé a barevně stálé - netvoří se skvrny

2/zušlechtěný obecný kov - různé povrchové úpravy - galvanizace

3/ další materiály - minerály atd. dle aktuální nabídky

OBJEDNÁVKY potvrzuji v co možná nejkratším termínu, vyjímkou může být víkend a svátky, kdy nemusím být v dosahu internetu a jsem na "útěku před civilizací". Děkuji za pochopení.

OBCHODNÍ PODMÍNKY zcela dole

O - jsem štír, vystudovala jsem uměleckou školu a v podstatě celý život se věnuji hledání "nového", pro které nezapomínám na "staré" lásky ... fotím, tvořím, hraji si s grafikou, ilustrací, smaltem a vlastně se vším, co mi přijde jako dobrý nápad ...

Kam směřuji ? K tomu, že budu jednou bydlet pod kokosem s věčným sluncem nad hlavou a nekonečným oceánem před sebou ...

Kdo jsem? Hravá, smutná, veselá, prázdná,plná, neklidná z nicnedělání, klidná z nicnedělání ...

Kdy jsem nejštastnější ? Vždycky ... Kdy jsem nejsmutnější ? Vždycky ... Kdy má život smysl ? Vždycky ... Kam jdu ? Pod kokos.

JSEM V PODSTATĚ ŠŤASTNÁ BYTOST ...

Mé mandaly a jantry, které tvořím nejraději, začaly vznikat před několika lety po pobytu v Malém Tibetu - Dharamsale, kde jsem také měla možnost s tibetskými mnichy tvořit mandalu z barevného písku. Dodnes jsem mandala janter vytvořila několik set v různých provedeních a materiálech a stále mne fascinuje proces jejich zrození a nevyčerpatelná harmonická síla, energie a léčivé schopnosti ...

 

 

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.