cz

From Valeria's garden

From Valeria's garden
Novinky/sdělení:
31.5.2013 7:13:01
Dobrý den, prosím o kontrolu správného čísla účtu při platbě předem, chybička se vloudí a tak se Nám objevil špatný kod bbanky správné číslo účtu je: ...
Další novinky...

nepřijala objednávku,

neoznačila objednávky zda jsou prodané, odeslané, nekomunikuje.- blokace květen 2014

Milí levanduloví šílenci,

vítám Vás ve svém levandulovém obchodě. Jako nadšený bio-uživatel a pěstitel všeho možného jsem se rozhodla věnovat svému koníčku profesionálně. Po celý rok jsem pod dohledem úřadů a odborníků vypilovávala své výrobky téměř k dokonalosti :-) Levandule je 100% organická, s láskou pěstovaná. Ostatní suroviny jako tuky, sůl a éterické oleje jsou také nejvyšší kvality, od certifikovaných výrobců. Mé výrobky mají certifikát zdravotní nezávadnosti, jsou bez barviv a konzervantů. Také pracuji na tom, abych Vás mohla co nejdříve pozvat na některý z farmářských trhů, kterých bych se chtěla účastnit.

Další naší rodinnou vášní, terá s levandulí úzce souvisí  jsou "staré krámy" , které recyklujeme do francouzského stylu.

Doufám, že Vás svou prací a vášní potěším, a že přispěji alespoň malým dílem k Vaší pohodě :-)

Valérie

Něco málo informací o používaných surovinách:

 

Levandule:

Její název pochází z latinského termínu lavare – mýti se, což poukazuje na její antiseptické a uklidňující účinky. Levandulová vůně uklidňuje, zahání nespavost, stres a depresi, bojuje s premenstruačním syndromem. Silice hojí popáleniny, jizvy, zastavuje krvácení a neutralizuje živočišné jedy.

Kokosový olej:

Získává se z dužiny kokosových ořechů, plodů palmy kokosové. Používá se v kuchyni i v kosmetice. Vyživuje suchou pleť i vlasy, uklidňuje podrážděnou pleť po holení.

Mandlový olej:

Lisuje se z plodu mandlí. Je nedráždivý a protizánětlivý, používá se na citlivou a suchou pokožku.

Bambucké máslo:

Surovina se získává z plodů afrických stromů máslovníku, které obsahují ořech s jedlým jádrem, ze kterých se drcením získává tuk podobný máslu. Tchrání pokožku před nepříznivými vlivy prostředí, regeneruje a hydratuje, má protizánětlivé účinky.

Sůl z mrtvého moře:

Obsahuje velké množství minerálů, hlavně hořčíku, který pomáhá při léčbě atopických eksémů, lupénky, akné. Příznivě působí také při dýchacích obtížích a při zánětu horních cest dýchacích.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.